Кількість
|
Вартість
|
||
|
Що таке базова косметична олія
Базова, косметична, транспортна, основа - все це назви для олії, представленої на сторінці. Косметичну олію зазвичай отримують за допомогою насіння рослин. Найчастіше натуральний продукт готовий до використання у тому вигляді, в якому ви його купуєте. Його можна наносити на шкіру та волосся, а також використовувати для розчинення ефірних олій.
Важлива перевага – практично стерильність олій. На відміну від води, в них не розмножуються бактерії, тому немає необхідності в додаванні консервантів.
Косметичні олії ділять на рафіновані (очищені від домішок) та нерафіновані. Яка з них краща — однозначно стверджувати не можна. Вважається, що нерафінований продукт корисніший, а рафінований вибирають за приємну текстуру та аромат. Останній більше підходить для чутливої та дитячої шкіри, його віддають перевагу світовим виробникам косметики. Але також є думка, що за властивостями рафіновані косметичні олії нічим не поступаються нерафінованим.
Корисні властивості рафінованих косметичних олій
У складі косметичних натуральних олій - жирні кислоти (насичені, мононенасичені та поліненасичені):
- Насичені жирні кислоти (утримуються в олії зародків пшениці, авокадо та ін.) оберігають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, стійкі до окиснення.
- Мононенасичені (олія макадамії, оливкова та ін.) сприяють ліпідному обміну в епідермісі, підвищують ефективність проникнення діючих речовин, легко розподіляються по шкірі.
- Поліненасичені (олія вечірньої примули та ін) мають протизапальні властивості, допомагають у лікуванні атопічного дерматиту.
Інші можливі складові жирних косметичних олій:
- бета-каротин – джерело вітаміну А для регенерації шкіри;
- ізофлавони - антиоксиданти;
- фітостерини - мають сильну захисну дію;
- вітаміни - Е, В, К, D та інші.
Способи використання базових олій
Натуральна косметична олія - це провідник ефірів та самостійний косметичний засіб. Вона є спорідненою речовиною для людської шкіри, вбудовується у її тригліцеридний баланс.
Рідкі олії використовують для захисту епідермісу, надання протизапального ефекту, пом'якшення, скорочення втрати води. Покриваючи шкіру тонким шаром, вони уповільнюють випаровування вологи, що особливо добре взимку в опалювальних приміщеннях і влітку при високих температурах повітря. Для цих цілей відмінно підходить конопляна, арганова олія та жожоба. А кокосова і мигдальна, завдяки щільнішій текстурі, ефективно відновлюють суху і потріскану шкіру губ.
Вартість базових косметичних олій
Інтернет-магазин SoapCosmetics - це широкий вибір рафінованих натуральних косметичних олій з відмінним співвідношенням якості та ціни. Це досягається завдяки прямій співпраці з виробниками та справедливому ціноутворенню.
Вартість продукції починається з кількох десятків гривень та закінчується кількома сотнями гривень. Ціна залежить від обсягу та типу олії.
Мінімальна сума, на яку можна замовити косметичні олії, – 200 грн. Доставка виконується по Києву, іншим містам України та іншим країнам.
Асортимент інтернет-магазину SoapCosmetics
У каталозі ви знайдете рідкі рафіновані продукти об'ємом від 50 мл до 1 л. Ви можете придбати олію авокадо, виноградних кісточок, кунжутну, шипшини, жожоба та ще багато інших продуктів.
Сумніваєтесь у виборі? Є питання щодо доставки чи оплати? Звертайтеся до менеджера магазину – ми завжди раді допомогти нашим покупцям.